Mini Nocna Masakra

5 grudnia 2009

Póki księżyc świeci

Kątna

To jest archiwum z roku 2009. Aktualna strona rajdu: mini.artemis.wroclaw.pl


Wiadomości
Forum
Regulamin

Lista zgłoszeń

WYNIKI

Plakat

2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 222 uczestników

 
TRASY PIESZA + ROWEROWA   : :   19 PK, 49 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1MaciejRekfunexsports18:0023:015:01
2AnnaTkaczukMod-X Adventure Team18:0000:326:32
2ArkadiuszJaskułaMod-X Adventure Team18:0000:326:32
2KornelJaskułaMod-X Adventure Team18:0000:326:32
2DanielŚlimakowskiMod-X Adventure Team18:0000:326:32
6Wojtek DębickiFila Team18:0023:355:35p * r 4 5 9 6
7MateuszBieleckiTowarzystwo Matematyczne18:0023:505:50p 3 4 r 1 3 8
8KrzysztofDziądziakTowarzystwo Matematyczne18:0022:014:01p 3 4 r 1
 
TRASA PIESZA   : :   9 PK, 13 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1SebastianCiesiółkaSX SPORT FREERIDE TEAM18:0019:271:27
2KornelJaskułaMod-X Adventure Team18:0019:311:31
3PiotrCychTwardy Górzanin18:0019:331:33
4DanielŚlimakowskiMod-X Adventure Team18:0019:341:34
5MaciejRekfunexsports18:0019:491:49
6PrzemysławHajdas18:0019:541:54
6BartłomiejPyraWrocław18:0019:541:54
8MarekSmolarzBobry&Borsuki18:0020:012:01
9BartoszIdczakwww.inkdividual.com18:0020:052:05
10SzymonDomachowskiwww.inkdividual.com18:0020:102:10
11PawełPosłusznyAWF-Wrocław/indyw.20:1022:272:17
12AndrzejSkoniecznyPiast18:0020:182:18
13AnnaTkaczukMod-X Adventure Team18:0020:212:21
13ArkadiuszJaskułaMod-X Adventure Team18:0020:212:21
15Wojtek DębickiFila Team18:0020:222:22
15IreneuszKociołek18:0020:222:22
17TadeuszMleczekGrupa Operacyjna WOPR18:0020:242:24
17AndrzejStępkowskiGrupa Operacyjna WOPR18:0020:242:24
17KrzysztofWiatrowskiGrupa Operacyjna WOPR18:0020:242:24
20KazimierzDuraOrientop18:0020:322:32
20AndrzejSzcześniakKS Artemis Wrocław18:0020:322:32
22AleksandraGórczykEkipa Piotra Cycha18:0020:352:35
22WeronikaHutsenkoEkipa Piotra Cycha18:0020:352:35
22IgaKarbowiakEkipa Piotra Cycha18:0020:352:35
25RobertPodsiadłyKS Artemis Wrocław / IM201018:0020:352:35
26SylwesterWiśniewskiindywidualnie18:0820:442:36
27LeszekGottfriedTowarzystwo Matematyczne18:0020:402:40
28RenataDutkiewicz18:0020:412:41
28AniaKotla18:0020:412:41
28JulitaTuczyńska18:0020:412:41
28BartłomiejGottfriedTowarzystwo Matematyczne18:0020:412:41
32JowitaDuszaO jeden PK za daleko18:0020:512:51
32KrzysztofDuszaO jeden PK za daleko18:0020:512:51
32AndrzejZarzyckiO jeden PK za daleko18:0020:512:51
32MichałK łodowskiQlockowa składanka :)18:0020:512:51
32AnnaKarasińskaQlockowa składanka 18:0020:512:51
32PiotrWieczorekQlockowa składanka18:0020:512:51
38AnnaGorzelewskaActeam18:0021:083:08
38FilipKuklewskiActeam18:0021:083:08
38AndrzejMotykaActeam18:0021:083:08
41MichałNowakActeam18:0021:093:09
41MarcinWrońskiActeam18:0021:093:09
43WeronikaCychEkipa Piotra Cycha18:0021:183:18
43MajaOlszańskaEkipa Piotra Cycha18:0021:183:18
43MateuszGąsiorEkipa Piotra Cycha18:0021:183:18
46SzymonBogusz18:0021:203:20
46RafałKrawczykM.U.18:0021:203:20
46ŁukaszMaćkowiakM.U.18:0021:203:20
49AnetaFiskiesTowarzystwo komfitur ogórkowych18:0021:233:23
49FilipFajfer18:0021:233:23
49JarekFiskiesTowarzystwo komfitur ogórkowych18:0021:233:23
52TomaszCieplywww.olawianiewgorach.pl18:0021:263:26
52PiotrSeredynieckiwww.olawianiewgorach.pl18:0021:263:26
52TomaszGańczarczyk18:0021:263:26
52TomaszKaminski18:0021:263:26
52MaciejSętkowski18:0021:263:26
57MagdalenaCiesiółkaKS Artemis Wrocław18:0021:293:29
57ŁukaszKozdrójGB Kriepost18:0021:293:29
57MarcinKozdrójGB Kriepost18:0021:293:29
60Magdalena DudkiewiczZ Innej Bajki...18:0021:313:31
61JustynaSurdyk18:0021:323:32
61MarcinDziewa18:0021:323:32
63WiolettaMoskalukreakcja.org18:0021:373:37
63MaciekManskireakcja.org18:0021:373:37
65JanFilipowskiWilcy i Dzicy18:0021:383:38
65PiotrSiekańskiWilcy i Dzicy18:0021:383:38
65DamianSobotaWilcy i Dzicy18:0021:383:38
68JoannaMerta18:0021:423:42
68DominikaWróbel18:0021:423:42
68MagdalenaWróbel18:0021:423:42
68AgnieszkaZając18:0021:423:42
68RobertPrzytuła18:0021:423:42
68KrzysztofWróbel18:0021:423:42
74ZofiaMianowskaZemsta Gumofilców z Marsa19:0422:503:46
74DorotaTeodorczykZemsta Gumofilców z Marsa19:0422:503:46
76RóżaSpiliszewskaKS Artemis Wrocław/ Leniwce18:0021:463:46
76PiotrekSpiliszewskiKS Artemis Wrocław/ Leniwce18:0021:463:46
78Jolanta Górka Błotniste księżniczki i Paź18:0021:473:47
78Martyna Pieniążek Błotniste księżniczki i Paź18:0021:473:47
78AnnaWoźnickaBłotniste księżniczki i Paź18:0021:473:47
81MartaIgnasiakLeciwe sprężyny18:0021:503:50
81MichałKrawczykLeciwe sprężyny18:0021:503:50
83MagdalenaChorążyBar Sami Swoi18:0021:533:53
83AgataDelkowskaKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83JustynaPawińskaKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83Magdalena Szostak KB Fiodor Oława18:0021:533:53
83AndrzejKrzykKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83MariuszMarkowskiKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83MateuszMarkowskiKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83JacekSteczkiewiczKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83MirosławUrbańskiKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83ArkadiuszWiśniewskiKB Fiodor Oława18:0021:533:53
83JacekJęćMKS Olavia18:0021:533:53
83RafałSzostakMKS Olavia 18:0021:533:53
83Irek + FaroKirkiewiczOld Horses Oława18:0021:533:53
83KatarzynaKaczmarekSzalone18:0021:533:53
83AgnieszkaWaleńSzalone18:0021:533:53
83JakubSeredynieckiwww.olawianiewgorach.pl18:0021:533:53
83RyszardSeredynieckiwww.olawianiewgorach.pl18:0021:533:53
83WojtekKirkiewiczYoung Horses Oława18:0021:533:53
83StachówKazmierz18:0021:533:53
83PawełTrościaniec18:0021:533:53
103JoannaCzernyLeciwe sprężyny18:0021:543:54
103PiotrOsiadłyLeciwe sprężyny18:0021:543:54
103MichałPulikLeciwe sprężyny18:0021:543:54
106MarzenaWojciechowska18:0022:034:03
106MarekSobierajChildren Of Morskie Oko18:0022:034:03
108MatyldaCackowska18:0022:064:06
108AleksandraPydoKS Artemis Wrocław / 7-latka18:0022:064:06
108RyszardPydoKS Artemis Wrocław18:0022:064:06
108ŁukaszKaczmarek18:0022:064:06
112Dominika MielnikEkipa Team18:0022:074:07
112JarekJóźwickiEkipa Team18:0022:074:07
112ŁukaszMielnikEkipa Team18:0022:074:07
115AnnaPaterEkipa Team18:0022:084:08
115LauraTarkowskaEkipa Team18:0022:084:08
115RadosławOrszewskiKS Artemis Wrocław18:0022:084:08
118KarolinaKarapkaoutdoor.org.pl team18:0022:094:09
118AnnaLisowskaoutdoor.org.pl team18:0022:094:09
118PrzemysławLisowskioutdoor.org.pl team18:0022:094:09
121AgataStrzalba18:0022:104:10
121ArturMazurek18:0022:104:10
121PawełNiedźwiecki18:0022:104:10
124Kasia + BagiraAntoszBIKEstats.pl/ Bagiru Team18:0022:204:20
124PiotrNawrotekbikestats.pl18:0022:204:20
126MagdaDembska18:0022:374:37
126MaciejKujawa18:0022:374:37
128AgnieszkaCymerkiewicz18:0022:404:40
128MagdaKrawieckawolnospotykacze.ning.com18:0022:404:40
128MagdalenaTańculawolnospotykacze.ning.com18:0022:404:40
128ŁukaszSzybowiczwolnospotykacze.ning.com18:0022:404:40
132RafałPrzywarawolnospotykacze.ning.com18:0022:414:41
133KrystynaTanecka-Bonertkt.wroclaw.pl18:0022:424:42
133BoguslawCzernewcankt.wroclaw.pl18:0022:424:42
135GrzegorzMianowskiTo się okaże18:0022:434:43
135MateuszPaprockiTo się okaże18:0022:434:43
135AleksandraWiącekZemsta Gumofilców z Marsa18:0022:434:43
138PatrykKowalczyk18:0022:504:50
139KingaŁukasik18:0023:055:05
139AnnaMirowska18:0023:055:05
141ElżbietaNiebylska18:0023:095:09
141KrzysztofNiebylski6-latek18:0023:095:09
141TomekNiebylskiKS Artemis Wrocław - outpost Lubin18:0023:095:09
141WojciechZając18:0023:095:09
145KarolinaBedryjHelp!18:0023:115:11
145DorotaErdmańskaHelp!18:0023:115:11
145MałgorzataMinakowskaHelp!18:0023:115:11
148MonikaKucyperaWojownicze Żółwie Ninja18:0021:363:36bez 1 2
148JuliaNowakBobki trzy / 1-latka w wózku18:0021:363:36bez 1 2
148KatarzynaNowakBobki trzy18:0021:363:36bez 1 2
148ŁukaszNowakBobki trzy18:0021:363:36bez 1 2
152MateuszBieleckiTowarzystwo Matematyczne18:0020:002:003 4
152KrzysztofDziądziakTowarzystwo Matematyczne18:0020:002:003 4
154ŁukaszDziądziakTowarzystwo Matematyczne18:0020:102:103 4
 
TRASA ROWEROWA   : :   10 PK, 36 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1MaciejRekfunexsports19:4923:013:12
2MagdalenaBuchtaCyklotramp18:0021:143:14
2MaciejGosciniakCyklotramp18:0021:143:14
2RyszardStudziżbaCyklotramp18:0021:143:14
2JanSzczepańskiCyklotramp18:0021:143:14
6GrzegorzLippaZdzieszowice-BikeTeam18:0021:163:16
6AdrianZimermanZdzieszowice-BikeTeam18:0021:163:16
8MichałDrewniakKS Artemis18:0821:293:21
9DawidCzarneckiTTR Cross Wołów18:0021:263:26
9MateuszGocylaPOSTEP/ WOZNIKI TEAM18:0021:263:26
11JanisBlatsiosBajkonur18:0021:293:29
11BartekDworakBajkonur18:0021:293:29
11TomaszGaździkBajkonur18:0021:293:29
11JakubJaszczBajkonur18:0021:293:29
11JarosławKalinowskiBajkonur18:0021:293:29
11TomaszWójcikBajkonur18:0021:303:29
17JakubBiegańskiMTB Votum Team Wrocław18:0021:383:38
17ArkadiuszJaskułaMod-X Adventure Team20:5400:323:38
17KornelJaskułaMod-X Adventure Team20:5400:323:38
17DanielŚlimakowskiMod-X Adventure Team20:5400:323:38
17AnnaTkaczukMod-X Adventure Team20:5400:323:38
22JanCzyrski18:0021:393:39
22MaciejMajchrowski18:0021:393:39
24KubaMadejBajkonur18:0021:483:48
24DawidWojakowskiBajkonur18:0021:483:48
26DariuszUrygaTORNADO TEAM18:0021:533:53
27MarekChoromańskiGreenBeer Bru Team18:0021:593:59
27PiotrDicuk18:0021:593:59
27KrzysztofKomórek18:0021:593:59
27JakubŁukasik18:0021:593:59
31TomaszPiziorskiMTB eXplorer18:0022:074:07
31AntoniPopkoad hoc18:0022:074:07
31MirosławMotykaad hoc18:0022:074:07
31Bartosz ŚwiderskiBSS18:0022:074:07
35MichałGreń18:0022:094:09
36MarekRatusznikMTB eXplorer18:0022:104:10
37JacekSozańskiMod-X Adventure Team18:0022:114:11
38JoannaZabielskaBIKEstats.pl18:0022:134:13
38JacekPaszkeBIKEstats.pl18:0022:134:13
38PiotrStokłosaBIKEstats.pl / Piast Wrocławski18:0022:134:13
41DariuszDrankowskiSDDH \"Czarna Trzynastka\" Brzeg18:0022:144:14
41KrzysztofKolasińskipogromcy dzików18:0022:144:14
41MaciejKołbucpogromcy dzików18:0022:144:14
44BłażejŁyjakBIKEstats.pl18:0022:324:32
45AdrianDziubekczarne gacie18:0022:334:33
45JakubJakimiukBIKEstats.pl / forumrowerowe.org18:0022:334:33
45PiotrMadetkoczarne gacie (lol ale wymyślili nazwę)18:0022:334:33
48FilipGomułkiewiczBIKEstats.pl18:0022:344:34
48MichałKwiecieńTowarzystwo M1218:0022:344:34
48MichałMaśluszczakTowarzystwo M1218:0022:344:34
51WojciechGloc18:0022:354:35
51BartekGuziec18:0022:354:35
51MaciejJerzykowski18:0022:354:35
51MichałLudasBIKEstats.pl18:0022:354:35
55RadosławNadarzyńskiSTCSA - Sobacze18:0022:374:37
55TomaszProszewskiSTCSA - Sobacze18:0022:374:37
55WitoldStawińskiSTCSA - Sobacze 18:0022:374:37
55KamilWalczakSTCSA - Sobacze18:0022:374:37
55AdamWoźniakSTCSA - Sobacze18:0022:374:37
60MikołajWójciktitus18:1923:014:42
61PrzemysławSikoraHi-Tec Abstractive Team18:0023:155:15
61TomaszSikoraHi-Tec Abstractive Team18:0023:155:15
63WitoldDolińskiKolby Nowy Świat18:0022:404:40bez 4 10
63PiotrOrłowskiKolby Nowy Świat18:0022:404:40bez 4 10
63WojciechRaczkowskiKolby Nowy Świat18:0022:404:40bez 4 10
66AndrzejStaśkiewiczNa Przełaj Brzeg18:0023:255:25bez 8 10
67DariuszSmazaSpóźnialscy18:5800:205:22bez 1 3 8
67MaciejSmazaSpóźnialscy18:5800:205:22bez 1 3 8
67MichałSmazaSpóźnialscy18:5800:205:22bez 1 3 8
70JoannaPicherNa Przełaj Brzeg18:0023:505:502 5 6 7 9
70AndrzejSemczukNa Przełaj Brzeg18:0023:505:502 5 6 7 9
72Wojtek DębickiFila Team20:2223:353:134 5 9 6
73MateuszBieleckiTowarzystwo Matematyczne20:1023:503:401 3 8
73PawełGarczarczykTowarzystwo Matematyczne20:1023:503:401 3 8
73MarcinKoziełTowarzystwo Matematyczne20:1023:503:401 3 8
76KrzysztofDziądziakTowarzystwo Matematyczne20:0022:012:011

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 10:03.