Mini Nocna Masakra

4 grudnia 2010

Po zachodzie Słońca i Księżyca

Sobótka, Masyw Ślęży

To jest archiwum z roku 2010. Aktualna strona rajdu: mini.artemis.wroclaw.pl


Wiadomości
Forum
Regulamin

Lista zgłoszeń

WYNIKI

Plakat

Trasy
TrekBuddy

2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006

Organizator

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 127 uczestników

 
TRASY PIESZA + ROWEROWA   : :   21 PK, 28,5 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1MaciejRekfunexsports19:0321:372:34
2ArkadiuszJaskułaMod-X.org18:0020:522:52
2KornelJaskułaMod-X.org18:0020:522:52
4IreneuszKociołekWroZbieg18:0021:263:26
5DawidKarpińskiWrocław18:0021:393:39
6PrzemysławSikoraHI-TEC Abstractive Team18:0021:483:48
6TomaszSikoraHI-TEC Abstractive Team18:0021:483:48
6ErykStępieńHI-TEC Abstractive Team18:0021:483:48
 
TRASA PIESZA   : :   11 PK, 6,5 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1DanielKrasulakSX Sport Freeride Team18:0018:410:41
2SebastianCiesiółkaSX Sport Artemis Team18:0018:430:43
3PawełGłowaczEcho Twardogóra18:1519:010:46
3WeronikaCychEcho Twardogóra18:1519:010:46
5TomaszSzajniukNaRowerze.Info18:0018:480:48
6MaciejRekfunexsports19:0319:530:50
7PrzemekLisowskiAWF Wroc / indyw. 18:0018:500:50
8ArkadiuszJaskułaMod-X.org18:0018:530:53
8KornelJaskułaMod-X.org18:0018:530:53
10MichałAntoszintele.pl team18:0018:560:56
10Piotr Berdzikintele.pl team18:0018:560:56
12KrzysztofWrzesińskiWKS Śląsk Wrocław18:0018:570:57
13AndrzejSkonieczny18:0019:001:00
14PawełGusinGTB-Zulu18:0019:011:01
14MagdalenaDuranoskill18:0019:011:01
14RadosławBalanoskill18:0019:011:01
14KazimierzDuraOrientop18:0019:011:01
14WacławJaskułaMod-X.org18:0019:011:01
19RafałFałowskiZulus Team Wrocław18:0019:021:02
19SebastianStempniakhigh five18:0019:021:02
21ŻanetaBogdałczwórka18:0019:031:03
21KamilaNawrockaczwórka18:0019:031:03
23PrzemysławSikoraHI-TEC Abstractive Team18:0019:041:04
23TomaszSikoraHI-TEC Abstractive Team18:0019:041:04
23ErykStępieńHI-TEC Abstractive Team18:0019:041:04
23BogusławOgrodnik18:0019:041:04
27PiotrBasinskivan Pur18:1519:191:04
28KamilŚliwakvan Pur18:1519:201:05
29MarcinBeker18:0019:061:06
29MarekKowalski18:0019:061:06
31TomaszGaździkBajkonur18:3019:371:07
32MaciejDziubahigh five18:0019:071:07
33Agata Masalska-Pawlakqlockowa składanka18:0019:091:09
33MichałKłodowskiqlockowa składanka18:0019:091:09
33BartekDworakBajkonur18:3019:391:09
36DawidKarpińskiwrocław18:0019:131:13
37RobertPodsiadłyKS Artemis / IM 201018:0019:141:14
37JacekSteczkiewicz18:0019:141:14
37AndrzejKrzyk18:0019:141:14
40IreneuszKociołekWroZbieg18:0019:151:15
40Grzesiek SułekEkipa Team18:0019:151:15
42MajaOlszańskaEcho Twardogóra18:1519:311:16
42AgnieszkaCychEcho Twardogóra18:1519:311:16
42KasiaKuśEcho Twardogóra18:1519:311:16
42PiotrCychTwardy Górzanin18:1519:311:16
46MarekWitGłębokie Zmarszczki Mimiczne18:0019:181:18
46GrzegorzZadorożnyGłębokie Zmarszczki Mimiczne18:0019:181:18
48KrystynaWasikin-motion team18:0019:191:19
48LeszekWasikin-motion team18:0019:191:19
48Bartosz ŚwiderskiBSS18:1519:341:19
48MagdalenaJaroda18:1519:341:19
52JakubWojciechowskiNa pohybel wszystkim zdradliwym...!18:1519:371:22
52TomaszMillerNa pohybel wszystkim zdradliwym...!18:1519:371:22
54AndrzejSoberaA.S. sąsiedzi18:0019:241:24
54ArturSkowronekA.S. sąsiedzi18:0019:241:24
56RobertPrzytułaindywidualnie18:0019:311:31
57MaciejKujawa18:0019:331:33
58Łukasz KoniuszewskiWSOWL18:0019:341:34
58AndrzejStępkowskiGO WOPR18:0019:341:34
58TadeuszMleczek18:0019:341:34
61AdrianPyrzyński18:0019:361:36
61ArturDworakowski18:0019:361:36
61MagdalenaWróbel18:0019:361:36
61DominikaWróbel18:0019:361:36
61JustynaŻmuda18:0019:361:36
66MichałJarema18:3020:111:41
67PrzemysławBiełłoIrimi Adventure18:1519:571:42
67KarolinaBiełłoIrimi Adventure18:1519:571:42
67DariaSzczęsnaWSO2518:1519:571:42
67AnnaKulecWSO2518:1519:571:42
71PiotrZiółkowskiKompania Króliczków18:1519:581:43
72TomaszGańczarczykA co mnie to obchodzi18:0019:441:44
72KrzysztofSzul18:0019:441:44
74BartłomiejPodolakA co mnie to obchodzi18:0019:451:45
74MaciejSętkowski18:0019:451:45
76MałgorzataGrudzień Access Violation18:3020:161:46
76BartoszDziedzicAccess Violation18:3020:161:46
78MarcinŻyteckihigh five18:0019:471:47
78MagdalenaDziewońskahigh five18:0019:471:47
78MichałGrelahigh five18:0019:471:47
81GrzegorzKrajewskiZawąchaj Rękawem18:0019:551:55
81AgataDelkowskaZawąchaj Rękawem18:0019:551:55
83WojciechNowak18:1520:111:56
83RadosławNadarzyński18:1520:111:56
83AleksandraHnat18:1520:111:56
83OlaNowak18:1520:111:56
87AnnaMazur19:3521:392:04
87KarolBuława19:3521:392:04
89MartaWąchalskaKoronkowe Rękawiczki od Cioci Halinki18:0020:122:12
89PiotrWojkowskiKoronkowe Rękawiczki od Cioci Halinki18:0020:122:12
91KrzysztofWróbel18:0020:162:16
91Piotr Osiadłyzestaw disco18:0020:162:16
91JoannaCzernyzestaw disco18:0020:162:16
91MichałPulikzestaw disco18:0020:162:16
91MałgorzataBoniakowska18:0020:162:16
96TomekNiebylskiKS Artemis Wrocław18:0020:192:19
96KrzysiekNiebylskiGecko Extreme Adventure18:0020:192:19
98MarzenaWojciechowskaDobrzy, Źli i Brzydcy18:0020:352:35
98DawidCzarneckiDobrzy, Źli i Brzydcy18:0020:352:35
98MarekSobierajDobrzy, Źli i Brzydcy18:0020:352:35
101TomaszLubickiEkipa Team18:0020:372:37
101Dominika MielnikEkipa Team18:0020:372:37
101Łukasz MielnikEkipa Team 18:0020:372:37
101AnetaOrszewska18:0020:372:37
101RadosławOrszewskiKS Artemis Wrocław18:0020:372:37
106MichałWłodarczyk19:0021:402:40
106SławomirSolka19:0021:402:40
108PiotrSpiliszewskiKS Artemis / Leniwce18:0521:073:02
108RóżaSpiliszewskaKS Artemis / Leniwce18:0521:073:02
110IzabelaZwierz18:3021:353:05
110WojciechPozorski18:3021:353:05
110MartynaSzymankiewicz18:3021:353:05
110RyszardPydoŚnieżnePantery18:1521:203:05
110OlaPydoŚnieżnePantery18:1521:203:05
115JuliaWojakowskaMyszoskoczki18:1521:213:06
115AnnaWojakowskaMyszoskoczki18:1521:213:06
115RobertWojakowskiMyszoskoczki18:1521:213:06
118JacekSozańskiin-motion team18:0018:150:151 PK - kontuzja
118MałgorzataSozańskain-motion team18:0018:150:151 PK - kontuzja
 
TRASA ROWEROWA   : :   10 PK, 22 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1MaciejRekfunexsports19:5321:371:44
2ArkadiuszJaskułaMod-X.org18:5320:521:59
2KornelJaskułaMod-X.org18:5320:521:59
4IreneuszKociołekWroZbieg19:1521:262:11
5DawidKarpińskiwrocław19:1321:392:26
6BłażejŁyjakbikestats.pl18:2120:512:30
7MichałLudasBikestats.pl18:1520:532:38
8PrzemysławSikoraHI-TEC Abstractive Team19:0421:482:44
8TomaszSikoraHI-TEC Abstractive Team19:0421:482:44
8ErykStępieńHI-TEC Abstractive Team19:0421:482:44
11MichałGreń18:0020:502:50
11MarekRatusznik18:0020:502:50
13PiotrDicuk18:0020:522:52
14MarcinGierachaOni18:4522:454:00
14AndrzejTurczynOni18:4522:454:00
14PawełProkopowiczOni18:4522:454:00

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 00:39.