Mini Nocna Masakra

3 grudnia 2011

W świetle księżyca

Wały Śląskie k. Brzegu Dolnego

To jest archiwum z roku 2011. Aktualna strona rajdu: mini.artemis.wroclaw.pl



Wiadomości
Forum
Regulamin

Lista zgłoszeń

WYNIKI

Okolica
Plakat

Trasy
TrekBuddy

2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006

Organizator


Partner

WYNIKI RAJDU, czyli lista wyczynów wszystkich 181 uczestników

 
TRASY PIESZA + ROWEROWA   : :   25 PK, 49 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1ArkadiuszJaskułaMOD-X.org18:0021:5203:52
1KornelJaskułaMOD-X.org18:0021:5203:52
1KubaModrzejewskiMOD-X.org18:0021:5203:52
4IreneuszKociołekMaxComputers.pl18:0022:1704:17
5JacekWieszaczewskiOrientop Wrocław18:0023:4005:40
 
TRASA PIESZA   : :   12 PK, 14 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1DanielKrasulakSX SPORT FREERIDE TEAM18:0019:0001:00
2JanuszSkowrońskiZULUS TEAM18:0019:1101:11
2JarosławTeresińskiJW 327318:0019:1101:11
4SebastianCiesiółkaKS Artemis, Wrocław18:0019:1301:13
5IreneuszKociołekMaxComputers.pl20:5822:1701:19po rowerowej
5JacekSteczkiewiczKB DOMBUD Oława18:0019:1901:19
7AndrzejSkonieczny18:0019:2001:20
8PiotrBernhardZULUS TEAM18:0019:2101:21
8TomaszŁączTSA Zakwas18:0019:2101:21
10RafałFałowskiZULUS Team18:0019:2301:23
10WojciechFałowskiZULUS TEAM18:0019:2301:23
12RadosławBalaBala Team18:0019:3501:35
12MagdalenaDuraBala Team18:0019:3501:35
14ArkadiuszJaskułaMOD-X.org20:1321:5201:39po rowerowej
14KornelJaskułaMOD-X.org20:1321:5201:39po rowerowej
14KubaModrzejewskiMOD-X.org20:1321:5201:39po rowerowej
17Kazimierz DuraOrientop18:0019:4101:41
18MichałAntosz18:0019:4301:43
18PiotrBerdzik18:0019:4301:43
20MarcinDering18:0019:4401:44
21DanielŚlimakowski18:0019:4501:45
22KrzysztofWrzesińskiWKS Śląsk Wrocław18:0019:4601:46
23PawelMellerEkipa TEAM18:0020:0102:01
23ŁukaszMielnikEkipa TEAM18:0020:0102:01
23RadosławOrszewskiKS Artemis18:0020:0102:01
26AgnieszkaCychMLKS Echo Twardogóra18:0020:0602:06
26EwaCychMLKS Echo Twardogóra18:0020:0602:06
28RobertPodsiadłyKS Artemis18:0020:1502:15
29DobromirKorzewskiWłóczymordy18:0020:2102:21
29JoannaOwczarzWłóczymordy18:0020:2102:21
29MaciejPiaseckiWłóczymordy18:0020:2102:21
32GrzegorzSułekEkipa TEAM18:0020:2402:24
33JacekWieszaczewskiOrientop Wrocław21:1523:4002:25po rowerowej
34DariuszSmazaObstawa Kuby18:0020:2902:29
34MaciejSmazaObstawa Kuby18:0020:2902:29
34Michał SmazaObstawa Kuby18:0020:2902:29
37AleksandraLazarekActeam18:0020:3002:30
37MałgorzataSozańskain-motion team18:0020:3002:30
37JacekSozańskiin-motion team18:0020:3002:30
37MałgorzataWiktorskaActeam18:0020:3002:30
37MartaŻebrowskaActeam18:0020:3002:30
42MarcinStefaniakNocni Wędrowcy18:0020:3402:34
43MaciejCyryngier18:0020:3602:36
43PrzemysławTracz18:0020:3602:36
45AgnieszkaBłachut:0)18:0020:4102:41
45RobertPrzytułafan DPM18:0020:4102:41
45KrzysztofWróbel:o)18:0020:4102:41
45MagdalenaWróbel:o)18:0020:4102:41
49SzymonDomachowskiYsiaki18:0020:4702:47
49KatarzynaDudkiewicz18:0020:4702:47
49MagdalenaDudkiewiczNocny Marek18:0020:4702:47
52MaksymilianCychMLSK Echo Twardogóra18:0020:5102:51
52MikołajCychMLKS Echo Twardogóra18:0020:5102:51
52PiotrCychTwardy Górzanin18:0020:5102:51
55BogumiłaMikita-Skowronek18:0020:5402:54
55ArturSkowronek18:0020:5402:54
55MarcinWrońskiActeam18:0020:5402:54
58TomekNiebylskiGecko Extreme Adventure 18:2721:2402:57
59Joanna CzarneckaPółnocne Wierciochy18:0020:5902:59
59DawidCzarneckiPółnocne Wierciochy18:0020:5902:59
59Grzegorz CzarneckiPółnocne Wierciochy18:0020:5902:59
62Jolanta GórkaBłotniste Księżniczki i Rycerze Jedi18:0021:1003:10
62MartynaPieniążekBłotniste Księżniczki i Rycerze Jedi18:0021:1003:10
62KamilaWoźnickaBłotniste Księżniczki i Rycerze Jedi18:0021:1003:10
65PawełFirutaTeam Daytona18:0021:1203:12
65MacinSobótkaTeam Daytona18:0021:1203:12
65MarcinZiewińkiTeam Daytona18:0021:1203:12
68MateuszLewickiTeam Daytona18:0021:1303:13
69DominikWerner18:0021:1803:18
69DorotaWerner18:0021:1803:18
71MarekSobierajJameson's Team18:0021:2803:28
72BogusławCzernewcankt.wroclaw.pl18:0021:3003:30
72AndrzejMarcinkiewiczMarcinki18:0021:3003:30
72KatarzynaMarcinkiewiczMarcinki18:0021:3003:30
72MichałMarcinkiewiczMarcinki18:0021:3003:30
72MarekZygułaJameson's Team18:0021:3003:30
77Anna JezierskaJameson's Team18:0021:3103:31
77TomaszKowalczykJameson's Team18:0021:3103:31
79MatyldaCackowskaStoklaski18:0021:3203:32
79PrzemekStobrawaStoklaski18:0021:3203:32
81AgataKrajewskaDe Luxe Team 18:0021:3303:33
81GrzegorzKrajewskiDe Luxe Team 18:0021:3303:33
83Justyna WiśniewskaDe Luxe Team 18:0021:3403:34
83ArkadiuszWiśniewskiDe Luxe Team 18:0021:3403:34
83Marcin ZgodaDe Luxe Team18:0021:3403:34
86Karolina BedryjTercet egzotyczny18:0021:3903:39
86DorotaErdmańskaTercet egzotyczny18:0021:3903:39
86JadwigaKowalskaTerecet egzotyczny18:0021:3903:39
89ŁukaszKaczmarek18:0021:4003:40
89DorotaZabłocka18:0021:4003:40
91MarekOżógBez mamy18:0021:4803:48
91NataliaZiółkowskaBez mamy18:0021:4803:48
91FilipZiółkowskiBez mamy18:0021:4803:48
91Piotr ZiółkowskiBez mamy18:0021:4803:48
95MartaIgnasiakOJOJOJ18:0021:5303:53
96MałgorzataBoniakowskaOJOJOJ18:0021:5503:55
96JoannaCzernyOJOJOJ18:0021:5503:55
96MichałKrawczykOJOJOJ18:0021:5503:55
96PiotrOsiadłyOJOJOJ18:0021:5503:55
96MichałPulikOJOJOJ18:0021:5503:55
101AleksandraPydoŚnieżne Pantery18:0022:1104:11
101RyszardPydoKS Artemis18:0022:1104:11
101AnnaRodzewiczRodzynki18:0022:1104:11
101GrzegorzRodzewiczRodzynki18:0022:1104:11
101KrzysztofRodzewiczRodzynki18:0022:1104:11
101MałgorzataRodzewiczRodzynki18:0022:1104:11
101AnnaWojakowskaMyszoskoczki18:0022:1104:11
101JuliaWojakowskaMyszoskoczki18:0022:1104:11
101DawidWojakowskibez pośpiechu18:0022:1104:11
101Maria AnnaPłatkowska18:0022:1104:11
101WiktoriaSzewczyk18:0022:1104:11
112RobertWojakowskiMyszoskoczki18:0022:1704:17
113JakubBednarek18:1523:1004:55
113JerzyBednarek18:1523:1004:55
113KacperBednarek18:1523:1004:55
113MałgorzataBednarek18:1523:1004:55
117KamilaNowakbez pośpiechu18:0023:1105:11
117AleksandraTypiak18:0023:1105:11
119DawidChlastachorzy lódzie18:0024:4006:4010 PK
119MarcinCieplikchorzy lódzie18:0024:4006:4010 PK
119SzymonGajewski3drombo Chorzy Ludzie18:0024:4006:4010 PK
119DawidKopydłowskichorzy lódzie18:0024:4006:4010 PK
123AmeliaCharatonikKartoniki18:0022:1904:198 PK
123IwonaCharatonikKartoniki18:0022:1904:198 PK
125KrzysztofŻółtański18:0023:0005:007 PK
126MarcinKozdrójGB Kriepost18:0018:4800:482 PK
126MichałKozdrójGB Kriepost18:0018:4800:482 PK
 
TRASA ROWEROWA   : :   13 PK, 35 km
M. Imię Nazwisko Klub / zespół Start Meta Czas Uwagi
1ArkadiuszJaskułaMOD-X.org18:0020:0502:05przed pieszą
1KornelJaskułaMOD-X.org18:0020:0502:05przed pieszą
1KubaModrzejewskiMOD-X.org18:0020:0502:05przed pieszą
4MaciejMajchrowski18:0020:2602:26
5DawidAndrzejewskiPureMTB.pl18:0020:5702:57
5JakubJaszczPureMTB.pl18:0020:5702:57
5RobertJurczykPureMTB.pl18:0020:5702:57
5MichałKanePureMTB.pl18:0020:5702:57
5IreneuszKociołekMaxComputers.pl18:0020:5702:57przed pieszą
5JarekWieczorekWieczorek Team18:0020:5702:57
5TomaszWójcikPureMTB.pl18:0020:5702:57
12MarcinBałabaj18:0021:0203:02
12BartoszIdczak18:0021:0203:02
14Grzegorz?Tajemniczy Nr 2418:0021:0503:05
15JacekWieszaczewskiOrientop Wrocław18:0021:1003:10przed pieszą
16KrzysztofKomórek18:0021:1503:15
16Jakub Łukasik18:0021:1503:15
18MarekCieślińskimoove.pl / sbft18:0021:1603:16
18PiotrDicuk18:0021:1603:16
18PawełIgnaszewski18:0021:1603:16
18Tomasz Saladramoove.pl / sbft.pl18:0021:1603:16
18ZbigniewStrzalkowskiZielone Jary18:0021:1603:16
18MateuszTymoszykEMTB.PL18:0021:1603:16
24ArturMałkiewicz18:0021:1703:17
24LauraTarkowska18:0021:1703:17
26SylwesterWiśniewskiKS Burza Wrocław18:1721:3603:19
27PiotrKozłowskiGondolierzy znad Odry18:0021:2103:21
27JarosławKunickiGondolierzy znad Odry18:0021:2103:21
27TomaszParka18:0021:2103:21
27RafałPryłowskiGondolierzy znad Odry18:0021:2103:21
31ŁukaszNowak18:3022:0303:33
32JacekStawowczyk18:2722:0303:36
33JanisBlatsiosBajkonur18:0021:4403:44
33BartekDworakBajkonur18:0021:4403:44
33TomaszGaździkBajkonur18:0021:4403:44
33JakubMadejBajkonur18:0021:4403:44
37MichałDaszkiewiczwww.pajacyk.pl18:0022:0404:04
37MarcinŁapaj18:0022:0404:04
39Mikołaj CiszakOni18:0022:2504:25
39KrzysztofCzarnecki18:0022:2504:25
39MarcinGierachaOni18:0022:2504:25
39PawełProkopowiczOni18:0022:2504:25
39WojciechSusłowiczOni18:0022:2504:25
39AndrzejTurczynOni18:0022:2504:25
45MirosławMotykaSiekiery18:0022:3004:30
45AntoniPopkoSiekiery rekreacyjne18:0022:3004:30
45MaciekPopkoSiekiery rekreacyjne18:0022:3004:30
45PiotrTyszkowskiSiekiery rekreacyjne18:0022:3004:30
49KrzysztofDuszaO jeden PK za daleko18:0022:3804:38
49AndrzejZarzyckiO jeden PK za daleko18:0022:3804:38
51Marcin BaranowskiBikestats.pl18:0022:5304:53
51FilipGomułkiewiczBikeStats.pl18:0022:5304:53
51BartoszGuziecpszczoły luzem18:0022:5304:53
51KrzysztofIskraBikestats.pl18:0022:5304:53
51JakubJakimiukBikeStats.pl18:0022:5304:53
51MaciekJerzykowski18:0022:5304:53
51MichałLudasBikeStats.pl18:0022:5304:53
51Rafał WłodarczykBikeStats.pl18:0022:5304:53
59BłażejŁyjakBikestats.pl18:0022:1404:1412 PK
59PiotrStokłosaBikestats.pl18:0022:1404:1412 PK

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 22:34.