Lista zgłoszeń

 

1, Krzysiek Wesoły, , , , rowerowa pieszo
2, Krzysiek Wesoły, , , , rowerowa pieszo
3, Piotr Dicuk, , , , rowerowa
4, Piotr Diduszko, , , , rowerowa
5, Ula Kłobuszewska, , , , rowerowa
6, Daniel Przychodzeń, , , , rowerowa
7, Mariusz Rudnicki, , , , rowerowa
8, Krzysztof Szawdzin, , , , rowerowa
9, Sławomir Formanowski, Ambit Racing Team, , , rowerowa
10, Artur Janik, Ambit Racing Team, , , rowerowa
11, Miron Toboła, Ambit Racing Team, , , rowerowa
12, Krzysztof Wiśniewski, Ambit Racing Team, , , rowerowa
13, Grzegorz Grabiec, bikeway.pl, , , rowerowa
14, Marta Strzelczak, bikeway.pl, , , rowerowa
15, Maciej Bedri, Dra-kula, , 9, Rowerowa
16, Piotr Bedri, Dra-kula, , , Rowerowa
17, Jarek Konieczka, Ekipa RB, , , rowerowa
18, Artur Małkiewicz, Ekipa RB, , , rowerowa
19, Mariusz Niemiec, Ekipa RB, , , rowerowa
20, Aurelia Płocica, Ekipa RB, , , rowerowa
21, Laura Tarkowska, Ekipa RB, , , rowerowa
22, Rafał Połeć, EMKA INWEST TEAM, , , rowerowa
23, Tomasz Połeć, EMKA INWEST TEAM, , , rowerowa
24, Tomasz Solarewicz, EMKA INWEST TEAM, , , rowerowa
25, Piotr Jarzembiński, F1, , , rowerowa
26, Maria Jędrzejak , M&Ms, , 29, rowerowa
27, Mikołaj Wójcik, M&Ms, , 27, rowerowa
28, Joanna Stępień, Odchyły, , , rowerowa
29, Jan Szczepański, Odchyły, , , rowerowa
30, lukasz goryl, pgr, , , rowerowa
31, wojtek górnikowski, PGR, , , rowerowa
32, Przemek Łuczkowski, PGR, , 38, rowerowa
33, Kamil Steciuk, PGR, , , Rowerowa
34, Tomasz Sójka, RKS Fiedorek, , , Rowerowa
35, Grzegorz Liszka, Trezado BikeTires.pl, , , rowerowa
36, Krzysztof Grochalski, Włóczykij Smolec, , 10, rowerowa
37, Sebastian Grochalski, Włóczykij Smolec, , , rowerowa
38, Bartosz Perczak, Włóczykij Smolec, , 11, Rowerowa
39, Bartosz Perczak, Włóczykij Smolec, , 11, Rowerowa
40, Jarosław Perczak, Włóczykij Smolec, , 41, Rowerowa
41, Szymon Domachowski, Ysiaki, , , rowerowa
42, Tomasz Piasecki, Zagubieni w Przestrzeni, , , rowerowa
43, Artur Wesołowski, PGR, , 38, Roerowa
44, Andrzej Skonieczny, Cyborg, , 1957, piesza-rowerowa
45, lukasz bluza, , , , piesza + rowerowa
46, Ireneusz Waluga, AR Team Polska, , , piesza + rowerowa
47, Miłosz Brych, Technikum nr 8 Katowice, , , piesza + rower
48, Marcin Cybulski, , , , piesza
49, Antek Domino, , , 7, piesza
50, Michal Greń, , , 13, piesza
51, Michał Greń, , , , Piesza
52, Karolina Kanclerz, , , , piesza
53, Tymon Kanclerz, , , 9, piesza
54, Paweł Karpiec, , , , Piesza
55, Dariusz Kluczka, , , , piesza
56, Dominika Kluczka, , , 7, piesza
57, Mateusz Kluczka, , , 11, piesza
58, Agnieszka Ksycka, , , , piesza
59, Maciej Marciniak, , , , piesza
60, Katarzyna Marcinkiewicz, , , , piesza
61, Szynon Mroziuk, , , 11, Piesza
62, Piotr Osiadły, , , , piesza
63, Gabriel Owczarek, , , , piesza
64, Jan Pezda, , , 12, PIESZA
65, Maria Pezda, , , 11, PIESZA
66, Tadeusz Pezda, , , , PIESZA
67, Izabela Piec, , , , Piesza
68, Michał Pulik, , , , Piesza
69, Katarzyna Stachurka, , , , Piesza
70, Marcin Stachurka, , , , Piesza
71, Anna Szawdzin, , , , piesza
72, Anna Zabłocka-Kluczka, , , , piesza
73, Magdalena Pasławska, Acteam, , 16, piesza
74, Mariusz Pasławski, Acteam, , , piesza
75, Agnieszka Jakimowicz, Aktywna Złotoryja, , , piesza
76, Sławomir Jakimowicz, Aktywna Złotoryja, , , piesza
77, Weronika Jakimowicz, Aktywna Złotoryja, , 16, piesza
78, Joanna Zięba, Aktywna Złotoryja, , , piesza
79, Sebastian Zięba, Aktywna Złotoryja, , , piesza
80, Adas Kaczmarek, Amatorzy, , 8, Piesza
81, Ania Kaczmarek, Amatorzy, , 10, Piesza
82, Łukasz Kaczmarek, Amatorzy, , , Piesza
83, Dorota Zablocka, Amatorzy, , , Piesza
84, Robert Podsiadly, Artemis, , , piesza
85, Krzysztof Dawidziuk, AWARIA Team Oleśnica, , , piesza
86, Rafał Lesicki, AWARIA Team Oleśnica, , , piesza
87, Anna Łabowska, AWARIA Team Oleśnica, , , piesza
88, Arkadiusz Perła, AWARIA Team Oleśnica, , , PIESZA
89, Julka Bala, bala team, , 13, piesza
90, Radoslaw Bala, bala team, , , piesza
91, Tymoteusz Bala, Bala team, , 13, piesza
92, Magdalena Dura, bala team, , , piesza
93, Karolina Bedryj, bez kicku, , , piesza
94, Igor Kniat, bez kicku, , , piesza
95, Mariusz Kniat, bez kicku, , , piesza
96, Kinga Małek, bez kicku, , , piesza
97, Izabela Ziółkowska, Bez Mamy, , , piesza
98, Filip Ziółkowski, Bez Mamy, , 15, piesza
99, Piotr Ziółkowski, Bez Mamy, , , piesza
100, Tomasz Ziółkowski, Bez Mamy, , 11, piesza
101, Joanna Gondek, Burunduk Adventure Team, , , Piesza
102, Marcin Sarbinowski, Burunduk Adventure Team, , , Piesza
103, Jakub Tomala, Burunduk Adventure Team, , , Piesza
104, Natalia Ćwiklińska, Ćwiklaki, , 16, piesza
105, Marek Ćwikliński, Ćwiklaki, , , piesza
106, Karina Bogda, daleko jeszcze?, , , piesza
107, Agnieszka Kowalska, daleko jeszcze?, , , piesza
108, Marta Smaza, daleko jeszcze?, , , piesza
109, Karolina Więcław, daleko jeszcze?, , , piesza
110, Aleksander Winiarski, daleko jeszcze?, , , piesza
111, Marcin Żytecki, daleko jeszcze?, , , piesza
112, Rozalia Kanclerska, Długołęka, , , Piesza
113, Adam Szymański, Dobrzyki, , 13, piesza
114, Zbigniew Szymański, Dobrzyki, , , piesza
115, Jakub Duda, El Bimeros, , , Piesza
116, Julia Przytuła, Fan DPM, , 12, Piesza
117, Robert Przytuła, Fan DPM, , , Piesza
118, Hanna Kozdrój, GB Kriepost, , 7, piesza
119, Małgorzata Kozdrój, GB Kriepost, , , Piesza
120, Marcin Kozdrój, GB Kriepost, , , Piesza
121, Michał Kozdrój, GB Kriepost, , 10, Piesza
122, Joanna Krajewska, GB Kriepost, , , piesza
123, Zofia Krajewska, GB Kriepost, , 10, piesza
124, Antoni Krajewski, GB Kriepost, , 5, piesza
125, Michał Krajewski, GB Kriepost, , , piesza
126, Tomek Niebylski, Gecko Xtreme Adventure , , , piesza
127, Pawel Hanczar, GimbazaAtakuje, , , piesza
128, Piotr Hanczar, GimbazaAtakuje, , 14, piesza
129, Igor Wańkowski, GimbazaAtakuje, , 14, piesza
130, Kuba Woziwodzki, GimbazaAtakuje, , 14, piesza
131, Małgorzata Grudowska, GoGoGo, , 37, Piesza
132, Małgorzata Puchała-Pietruszka, GoGoGo, , 35, Piesza
133, Katarzyna Kunicka, Gondolierzy znad Odry, , , piesza
134, Jarosław Kunicki, Gondolierzy znad Odry, , , piesza
135, Krzysiek Radziwoń, Grupa Nienachalnie Heroiczna, , , piesza
136, Daniel Janukowicz, JanukTeam, , , piesza
137, Grzegorz Janukowicz, JanukTeam, , 10, piesza
138, Lidia Janukowicz, JanukTeam, , , piesza
139, Wojciech Janukowicz, JanukTeam, , 13, piesza
140, Aneta Parada, Julka i spółka, , , Piesza
141, Julia Parada, Julka i spółka, , 7, Piesza
142, Paweł Parada, Julka i spółka, , , Piesza
143, Julia Kanclerska, Kanbike, , 11, Piesza
144, Urszula Kanclerska, Kanbike, , , Piesza
145, Paweł Kanclerski, Kanbike, , , Piesza
146, Piotr Kanclerski, Kanbike, , 15, Piesza
147, Rozalia Pokrzywińska, Kanbike, , , Piesza
148, Mariusz Hodura, KDA, , , piesza
149, Przemek Lisowski, KS Artemis, , , Piesza
150, MICHAŁ WŁODARCZYK, KS ARTEMIS, , , piesza
151, Piotr Zaskórski, Kurcze, , , piesza
152, Adam Trzuskolas, Kurki trzy, , 8, Piesza
153, Aleksandra Trzuskolas , Kurki trzy, , 5, Piesza
154, Mariusz Trzuskolas, Kurki trzy, , , Piesza
155, Amelia Charatonik, liść sosny, , 15, piesza
156, Ida Charatonik, liść sosny, , 13, piesza
157, Iwona Charatonik, liść sosny, , 47, piesza
158, Tomasz Charatonik, liść sosny, , 47, piesza
159, Natalia Papidze, liść sosny, , 14, piesza
160, Maciej Kujawa, M&M, , , piesza
161, Magdalena Kujawa, M&M, , , piesza
162, Eduard Kustow, Minionki, , , piesza
163, Jan Kustow, Minionki, , 8, piesza
164, Stanisław Kustow, Minionki, , 10, piesza
165, Filip Lebiedź, Minionki, , 11, piesza
166, Andrzej Marcinkiewicz, MiniPączki, , , piesza
167, Michał Marcinkiewicz, MiniPączki, , 17, piesza
168, Paweł Wyroślak, MiniPączki, , 15, piesza
169, Piotr Wyroślak, MiniPączki, , , piesza
170, olga hałub, misi, , , piesza
171, maciek kowalczyk, misi, , , piesza
172, Mikołaj Cych, MLKS Echo Twardogóra, , 14, piesza
173, Karol Jelewski, MLKS Echo Twardogóra, , 12, piesza
174, Emilia Lechka, My, , 8 la, Piesza
175, Tomasz Lechki, My, , , Piesza
176, Mikołaj Mroziuk, Napęd na cztery nogi, , , piesza
177, Natalia Ziółkowska, Napęd na cztery nogi, , , piesza
178, Weronika Cych, nikt nas nie goni, , , piesza
179, Rafał Podziński, nikt nas nie goni, , , piesza
180, Andrzej Zarzycki, O 1PK za daleko, , , piesza
181, Wojciech Zarzycki, O 1PK za daleko, , 16, piesza
182, Alexander Rudnicki, Oporni, , 10, Piesza
183, Witalij Rudnicki, Oporni, , 18+, Piesza
184, Kazimierz Dura, Orientop, , , piesza
185, Wiktoria Opaczewska, Osiołki, , 12, piesza
186, Martyna Puch, Osiołki, , 12, piesza
187, Przemysław Świerczek, Osiołki, , 1981, piesza
188, Paweł Szlęk, PM Rider Team, , , piesza
189, Katarzyna Kasprzak, PROMIL TEAM, , , piesza
190, Tomasz Wnuk, PROMIL TEAM, , , piesza
191, Dominik Janeczko , RACK BIKE TEAM , , 17, Piesza
192, Bartłomiej Pasek, RACK BIKE TEAM, , , piesza
193, Jakub Pasek, RACK BIKE TEAM, , 17, piesza
194, Tomasz Antczak, Smutne pędzle, , , Piesza
195, Paweł Nowak, Smutne pędzle, , , Piesza
196, Mateusz Suwara, SP 66 Wroc, , , piesza
197, Jerzy Zawada, Sprytne Wiewiórki, , 5, piesza
198, Karolina Zawada, Sprytne Wiewiórki, , , piesza
199, Michał Zawada, Sprytne Wiewiórki, , , piesza
200, Ewa Wyligała, TEHA, , 8, piesza
201, Tomek Wyligała, TEHA, , , piesza
202, Piotr Cych, Twardy Górzanin, , , piesza
203, Ewa Cych, Twardzi Górzanie, , , piesza
204, Maksymilian Cych, Twardzi Górzanie, , 14, piesza
205, Jacek Nitkiewicz, Tylko Ja, , , piesza
206, Krzysztof Świerkowski , Upiorny Dyzio, , , Piesza
207, Franciszek Tarasek, Upiorny Dyzio, , 11, Piesza
208, Magdalena Tarasek, Upiorny Dyzio, , , Piesza
209, Katarzyna Szczepaniak, Wady fizyczne, , , piesza
210, Michał Szczepaniak, Wady fizyczne, , , piesza
211, Sebastian Ciesiółka, WKS Śląsk Wrocław, , , Piesza
212, Bartłomiej Gołdyn, WOMBATY, , , Piesza
213, Marcin Gołdyn, WOMBATY, , 11, piesza
214, Grzegorz Guzowski, WOMBATY, , , piesza
215, Jakub Guzowski, WOMBATY, , 11, piesza
216, Joanna Orchowska, WOMBATY, , , piesza
217, Krzysztof Orchowski, WOMBATY, , , piesza
218, Michał Orchowski, WOMBATY, , 11, piesza
219, Hanna Szczepańska, Wombaty, , 11, piesza
220, Michał Szczepański, Wombaty, , , piesza
221, Piotr Bronikowski, Wrocław, , , piesza
222, Mirosław Lebiedź, Wrocław, , , piesza
223, Szymon Lemański, Wrocław, , 9, piesza
224, Tomasz Lemański, Wrocław, , , piesza
225, Joanna Łapczyńska, Wrocław, , , piesza
226, Rafał Włodarczyk, Wrocław, , , piesza
227, Dobromiła Duda, Załoga Rudego, , 14, Piesza
228, Jarosław Duda, Załoga Rudego, , , Piesza
229, Mariola Duda, Załoga Rudego, , , Piesza
230, Miłosz Duda, Załoga Rudego, , 9, Piesza
231, Dariusz Wawrzyniak, Ziomy2, , , piesza
232, Mateusz Wawrzyniak, Ziomy2, , 11, piesza
233, ANNA SKOWROŃSKA , ZUZA i reszta , , , PIESZA
234, NATALIA SKOWROŃSKA , ZUZA i reszta , , 14, PIESZA
235, ZUZANNA SKOWROŃSKA , ZUZA i reszta , , 7, PIESZA
236, WOJCIECH SKOWROŃSKI , ZUZA i reszta , , , PIESZA
237, Jan Gieracha, Ekipa G10B, , 8, piesza
238, Marcin Gieracha, Ekipa G10B, , , piesza
239, Iwona Łaz, Ekipa G10B, , , piesza
240, Łucja Łaz, Ekipa G10B, , 8, piesza
241, Paweł Łaz, Ekipa G10B, , 6, piesza
242, Jacek Łaz, Wrocław, , , piesza